Diskusní téma: Fórum

Datum 04.11.2011
Vložil Franta
Titulek Re: žádný stresy

Sedím, piju kafe a čtu tvůj příspěvek. Píšu tu zde teď nerad, protože se do mě zase někdo pustí, ale píši pro Tebe.
Jen zírám a tiše závidím, jak jednoduché si užít zábavy.
Něco podobného se mi stalo na akci v Lázních Darkov, jezdilo se na volném placu pro diváky, jen tak hala bala. Tak jsem se začal nahánět s dvěma osminama 4WD, jasně neměl jsem šanci, ale aspoň trochu jsem si to zkracoval v zatáčkách. Můžu říct bylo to zajímavé a užil jsem si to, na té trávě se to dalo lehce převrátit, což ty osminy dělali často :)
Jinak co se týče pravidel pro závody, připadá mi, že je dělali poslanci.
Máš pravdu, místo nasazovačů bych dal odstraňovače. Převrátíš se, pryč s autem. Neznám závodní auto které nemá zpátečku, proč nesmím couvnout, když se šprajcnu o mantinel ? na zpátečku nikoho nepředjedu a nasazovač tak není třeba.
Dám příklad o gumách, proč nemůžou mít všichni jeden typ daný a hotovo, nějaké přiblblé rozměry v pravidlech ni neříkají a obchází se.
Dělají se závody jen s předepsaným uhlíkáčem aby byly vyrovnané a zajímavé. Proč to nejde i u jiných kategorií, já přijdu s 10,5T a druhý s 5,5T můžu tak akorát dělat odtahovku.
O baterkách ani nemluvě, musí mít dutinky a né káble. Když do dutinek zasunu káble, tak už baterka má káble, ale tak to musí být.
Myslím, že tam kde by měla pravidla zasahovat, tak není, a ty pravidla co jsou tak se ještě obcházejí.
Jinak myslím že závodění je o nastavení auta a umnění pilota. Proč se nevychází z jednoduchosti, tak jak je to u skutečných aut, stejná kubatůra, stejné gumy jen na sucho a mokro, vymýšlí se vymyšlené.
Takových zmatků je víc.
Tak ať Vám to jezdí a Tobě Tome, co nejvíc piv pro kámoše. :-)
Počkej, to bude nakládačka. :-)

 

Tento web je upravován většinou pod vlivem psychotropních halucinogenů..

Tvorba www stránek zdarmaWebnode