Diskusní téma: Fórum

Datum 04.11.2011
Vložil Franta
Titulek Re: Re: Re: žádný stresy

Ano, za názor, nás hodit do hospody za kecaly. Myslel jsem že pravidla jsou pro celou republiku stejná, né že tu se pojedou tyhle gumy a tam zase jiné.
Modelářská auta jsou něco víc jak zkutečná auta ? Co by se stalo u zkutečných závodů ? do někoho nabourat ? Stop na 3 závody, příště si to rozmyslí, nějaké myšky ? hned komise prošetřuje a je penalizace nebo průjezd boxy. Když musí někdo couvnout, musí počkat až je volno DTM a né se tam nasáčkovat. No, už vidím jak auto bouchne a sundává se kastle, podle mne tam stačí šáhnout za kabely a potánout a je rozpojené, z baterky vyrvat kabel pod úhlem 90°moc dobře steně nejde.
A co že kluci jsou mistři, taky jsem byl mistrem ČSSR.
Víte moc dobře, že můžem kecat jak chcem, tak se pravidla nezmnění, ty může zmněnit jen ti mistři. A když se mi plebeici zmíníme co se nelíbí na pravidlech a mohli jste Vy závodníci říct mistrům jako co by se mohlo zmněnit, jsme posláni do hospody na hospodské kecy, jak to můžeme zmněnit. Myslím že se tady za názor trestá.
Já osobně kluky co jezdí na louce a nahánějí se, neodsuzuju, je to jejich zábava a mají z toho radost a to je podstata koníčku.
No a teď po těch masážíš mám jít si někam zajezdit do tělocvičny ? Objevil bych se ve dveřích, " a hele to je on mundrala, uvidíme co ukáže a ať počítá že v každé zatáčce bude hore bruchom. Dík.
Říkal jsem, bude to mazec. Další, kdo je na řadě ?
Takže auta zešrotovat nebo prodat. :-(

 

Tento web je upravován většinou pod vlivem psychotropních halucinogenů..

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode